DÜNYA İÇİN TÜRKİYE'DE ÜRETİYORUZ

Özgün tasarımlar, özel ürünler...

Firmamız kurulduğu 2004 yılından beri ultrasonik fare ve haşere kovucu elektronik cihazlarının AR-GE ve üretimini yapmaktadır. Ürünlerimizin tamamı Türkiye’de, kendi üretimimizdir.

 Ufkumuzu yarınlarımızı Ar-Ge üzerine geliştiriyoruz. Ar-Ge yoğun çalışmalarımız bizi yenilikçi (inovatif) tasarımlara ve ürünlere yoğunlaşmamızı zorunlu kılmaktadır. Ultrasonik fare ve haşere kovucu cihazlarımızdaki üstün başarı ve kalite yolculuğumuz bizi farklı ürün gruplarına da  yönlendirdi.

Evlerde suyun en çok tüketildiği yerler banyo ve mutfaklardır. Bu temel veriden hareketle hem su tüketiminde tasarruf sağlamak, hem de tüketilen suya nitelik kazandırmak amacıyla Ekim/2014’te tasarruflu nano duş başlığının kalıp tasarımına başladık. Kalıp tasarım ve üretim proseslerinin tamamlanmasının ardından Mayıs/2016’da RELAX SHOWER tescilli markamızla tasarruflu duş başlığı ürünümüzü yerli ve uluslararası toptancı ve perakendeci müşterilerimize sunduk.

Banyolardan sonra sıra mutfaklarda diyerek  Mart/2016’da “Tasarruflu Musluk Başlığı” ürünümüzün kalıp tasarımının ve kalıp üretiminin ardından Aralık/2017’de Relax Kitchen tasarruflu musluk başlığı ürünümüzün üretimine başladık.

Firmamızın dinamik yapısı ve geleceğe vizyoner bakışı ile ortalama her 1,5 yılda sıfırdan yeni bir ürünü tasarlayarak üretime almaktadır. Geride bıraktığımız 14 yılda

Fare ve Haşere Kovucu grubu; TP-100, TP-70, TP-70-PLUS, TP-250, TP-400,

Solar Kovucu Grubunda; TP-1500,

El tipi Köpek Kovucu” grubu; TP-10 SONİK, TP-20 MAXON,

 Banyo & Mutfak ürün grubu; RS-50 RELAX SHOWER, RK-40 RELAX KITCHEN

ürünlerimizi üreterek tüketicilerimizin istifadesine sunduk.

Ürün gruplarımızın tamamı kendi özgün tasarımlarımız ve üretimimizdir. Bilhassa elektronik fare ve haşere kovucu cihazlarımıza yaklaşık beş yılda bir yazılım ve donanım güncellemesi yapmaktayız.

Kalite yolculuğumuzun vazgeçilmezi, en kıymetlisi, olmazsa olmazı müşteri şikayetleri ve eleştirileridir. Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşümlere, şikayetlere her zaman “gözden kaçırdığımız hassasiyetlerdir” dikkatiyle ve sorumluluğuyla yaklaşıyoruz.

Fare ve Haşere kovucu ürünlerimiz “Aktif Olmayan Biyosidal Ürünler kategorisinin 19 ürün grubundandır. Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Kurumu nezdinde BİLDİRİM KAYDI  için laboratuvar etki testleri devam etmektedir.

Bu kaydın yapılabilmesi için bakanlıkça akredite edilen laboratuvarlarda etki testi raporu şartı getirilmiştir. Ürünlerimiz Konya Tarım Üniversitesinde her bir model için “haşere kovucu” test uygulaması yapılmaktadır. Yeditepe Üniversitesinde ise her bir model için “fare ve sıçan kovucu” için ayrı ayrı test,  analiz ve gözlemler yapılmaktadır. 

Yeni tasarım ve modellerde buluşmak ümidiyle esen kalınız.

Saygılarımızla,