Köpek & Kedi Kovucu

TP-10 SONİK KÖPEK KOVUCU

Ürün Kodu : TP-10

Onlara zarar vermeden size yaklaşmalarını engelleye bilirsiniz

Kentte, kasabada, köyde, mahallede yolumuzun üzerinde karşılaşabileceğimiz sahipli veya sahipsiz köpekler bazen tehlikeli olabiliyorlar. Bazen bisiklet veya motorsiklet üzerindeyken veya spor amaçlı koşu ve yürüyüşlerimizde daha çok tehlikeli olabiliyorlar. Ebe, hemşire, posta, kargo görevlisi, su, elektrik veya doğalgaz saati endeksi okuma veya kontrol görevlisi bu tehlikeler nedeniyle görevlerini yapamayabiliyorlar. 
Kediler ise bina-konut bahçelerine, bahçe bitkilerinin içine, araç garajlarına vb. kullanım alanlarımıza isteğimizin dışında ortak olabiliyorlar. İşte bu sevimli hayvanlara fiziksel bir darbe uygulamadan, onlara asla zarar vermeden, onların zararlarından veya tehlikelerinden korunmak için en güzel yöntem kendisi küçük, fonksiyonu çok büyük olan ultrasonik köpek kovucu cihazımızdır. 

Ürün içeriği;
Orijinal ambalajında 1 adet el tipi (cep) Kedi & Köpek kovucu                                    
9v. Alkalin pil. 
Taşıma klipsi. 

Kullanma Kılavuzu
 Kullanım Şekli
●Mutlaka 9V. alkalin pil kullanınız. Üretici firma olarak kaliteli pil kullanmanızı tavsiye ederiz. 
●Cihaz üzerindeki  tuş’a 1 sn aralıklarla bas-çek yapmanız yeterlidir. 
●Azalan enerji cihazın kovucu özelliğini olumsuz yönde etkileyeceği için daima bataryanın güç kontrolünü yapınız.  
●Pil batarya gücünün azaldığını led ışığının zayıf yanmasından kolayca anlayabilirsiniz.  Işık zayıf ise bataryayı yenisi ile değiştiriniz.
●Cihazı yağmurdan ve sert darbelerden koruyunuz. 
●Cihazı zararlı hedefe yöneltip tuşuna bastığınız halde Kedi veya Köpek kaçmıyorsa mutlaka batarya zayıflamıştır veya çok zayıf bir ihtimal de olsa sıradan bir arıza meydana gelmiş demektir. Tamiri-bakımı  2 yıl garantimiz kapsamındadır. 
●Cihazın üzerindeki tuş kovucu sistemini çalıştırır. 
●Cihazı tehdit içeren hedefe doğrultup, köpek kovucu tuşuna  1sn kadar basılı tutunuz. 
●Cihazın azami menzili 10m dir. Ancak tesirli menzili 5-7m arasındadır. 
●Canlı hedef azami menzildeyken cihazdan giden sinyallere dikkat kesilirler. Tedirginlik başlar, mesafe azaldıkça ters yöne doğru uzaklaşırlar.   
●Kedi ve köpeklerin bir kısmında doğuştan veya sonradan tamamen sağırlık veya  işitme kaybı olabilir. Yapılan araştırmalarda bu oran %30-35 düzeylerindedir.  Bu ihtimali göz önünde bulundurarak daha dikkatli kullanmanızı hatırlatıyoruz. 
●Ürünümüzün üretim öncesinde ve sonrasında yaptığımız saha testlerinde diğer köpek ırklarında gösterdiği güçlü ve anlık etkiyi Pitbull ve Rotwailer gibi ırklarda göstermediği tarafımızdan test edilmiştir.  
●Tehdit veya tehlike sizden uzaklaştı ise cihazı çalıştırmayınız. 
●Size zararı dokunmayan ve duran hiçbir canlıya doğru tutup gereksiz yere rahatsız etmeyiniz. 

Ürün Görselleri